Müslüman doğum kontrolü 'yapmaz'mış...

01 Haziran 2016 Çarşamba  |  GÜNLÜK

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Müslüman doğum kontrolü yapmaz... "Nüfus planlamasıymış, doğum kontrolüymüş Hiçbir Müslüman aile bu anlayışın içinde olamaz." dedi.

Eee sn. Cumhurbaşkanımız icazet de vermiş, demek artık bizler Müslüman da değiliz! Çünkü doğum kontrol yöntemleri ya da daha ilkel yöntemleri kullanıp bakabileceğimizden fazla çocuk yapmıyoruz. Müslümansan dur yok yola devam, ama lütfen doğuracak olanlar; sokağa atmayın sonra biz sahiplenmek zorunda kalıyoruz.

Demek ki arkadaşlar bu şahıslar sn. Cumhurbaşkanımızı dinleyip doğuracak, doğurtacak. Bu yüzden artık daha çok çalışmalıyız çünkü onlar doğurdukça biz eğitmeliyiz, eğitemezsek gerçekten felaket olacak İran bile bizden lüks kalacak. Çünkü eğitmeyi başarabilirsek zaten akli selim kişiler kitabımız Kuran'ı Kerim'i okuyarak Tayyip Erdoğan' ın peygamber olmadığını, hacı, hoca, tarikat liderlerinin % 98' inin din ile İslam ile ilgisi olmayan öğretileri yaptıklarını görecekler, hatta ülkeyi kötü yöneten rejimlere, kişilere oy vermenin bile günah olduğunu, onlara oy verirlerse cehennemde yanacaklarını görecekler, yeter ki EĞİTEBİLELİM.

"Hiç bilenlerle bilmeyenler bir olur mu?"
Kuran-ı Kerim, Zümer:9 

"İki şey dünyaya hükmeder; biri kılıç, diğeri düşünce. Kılıç, eninde sonunda düşünceye yenilir."
Napolyon 

"Gerçek kurtuluş ancak cehaletin ortadan kaldırılmasıyla olur. Cehalet kaldırılmadıkça toplum yerinde kalıyor demektir, yerinde duran bir şey ise geriye gidiyor demektir."
Mustafa Kemal Atatürk 

Sevgiyle kalın;

Medya Günlüğü okuru

Selçuk Softa

twitter.com/selcuksofta