Atatürk'ten özür dileyin!

26 Ağustos 2016 Cuma  |  KÖŞE YAZILARI

Hain

Ahlaksız

Darbeci

Şarlatan

Şeref yoksunu...

Daha çok şey söyleyebilirim de terbiyem müsaade etmedi.

Şunun şurasında 25 Aralık 2013 öncesine kadar Gülen denen varlığı kast ederek bu kelimeleri  burada  sizlerle paylaşsaydım sabah ezanı öncesi evimde derdest edilip polislerin kolları arasında savcı karşısına çıkartılıp, sulh ceza mahkemesinde tutuklanırdım.

Ama şimdi öyle mi!

Bu varlığa istediğimiz kadar sövüp hakaret edebiliriz. İşte o nedenle ben de sabah akşam ülkemi bu hale getirdi diye sövüp sayıyorum.

Hani şunun şurasında 3 yıl öncesine kadar bu varlığa hakaret ettik diye bizi tutukluyorlardı ya, işte o dönemde bakın kimler neler neler demiş...

Bitsin bu hasret hocam-Recep Tayyip Erdoğan

Ne istedi de vermedikRecep Tayyip Erdoğan

Hoşgörünün, diyalogun mimarı Gülen hocamızdır-İ.Melih Gökçek 

Cemaat devlete sızmış,buna kargalar güler-Hüseyin Çelik 

Hoca efendimiz bize yol gösteriyor, önümüzü aydınlatıyor.-Bülent Arınç

Sol gözünden ameliyat olan saygıdeğer hoca efendiye acil şifalar dilerim-Şamil Tayyar

Terbiyeni takın, Fethullah Gülen'e FETÖ diyemezsin. Ben sana lakap taksam hoşuna gider mi? Lütfen özür dile-İ.Melih Gökçek

1975'den beri hoca efendiyi tanırım kendisine büyük saygım ve sevgim var. O siyaset üstü bir insandır.-Bülent ARINÇ

Fethullah Gülen, bu ülkenin yetiştirdiği değerli bir kıymettir. seversiniz, sevmezsiniz ama değerli bir insandır, bilge bir insandır, bu ülkenin milli ve manevi değerlerine bağlı nesillerin yetişmesi için hizmetini yapıyor, her şeyi de açık.

Devletin denetimi, gözetimi altında açık, her şeyi göz önünde olanyapılan hizmetlere baktığınızda siz bunu, hakkında herhangi bir savcının iddiası, mahkûmiyet kararı olmayan birini 'çete' diye itham ederseniz ona karşı da büyük bir haksızlık yaparsınız.

kendisi burada yok ama çeteden yargılananları çete iddiasıyla soruşturulanları, kovuşturulanları, demokrasiye darbe vurmak isnat ve iddiasıyla yargılananları milletvekili olmak için meclis'e taşıma gayreti içerisinde olurken, temiz insanları 'çete' diye suçlamak kabul edilemez.-Bekir BOZDAĞ

Hoca efendimize selam olsun,bu kutlu yolculuğunda yeri başımızın üzerindedir- Ahmet Davutoğlu

Darbeci haysiyet yoksunu bu adama o dönemdeki övgüleri yazmaya devam etsem günler sürer...

Bizim bu şâhısa hakaret ettiğimiz için tutuklandığımız dönemde ona bu övgüleri düzenler 15 Temmuz hain darbe girişiminden sonra bu söylemleri ve o şarlatana duydukları güven nedeni ile özür dileyerek günah çıkarmışlardır.(Allah katında kabul görür mü onu bilemem)

Bu hain kanlı darbe girişiminde tarihe geçecek en önemli yanıda;

"Egemenlik kayıtsız, şartsız milletindir, demek, koskoca bir yalandır",

"Tutturmuşlar, laiklik elden gidiyor...Bu millet istedikten sonra tabii elden gidecek, ben bunun önüne geçemezsin!",

"Referansımız İslamdır"

"Demokrasi bizim için bir araçtır, amaç değildir",

"Hem Müslüman, hem laik olunmaz, ya Müslüman olacaksın, ya laik!",

Kimse kendi putunu dikmeye gayret etmesin, biz putları devirmeye geliyoruz",

"Atatürk'e saygı duruşunda sap gibi ayakta durmaya gerek yok!"

...diyerek sıklıkla eleştiri getirdikleri,ders kitaplarından adını çıkarttıkları,okullardan büstünü kaldırdıkları yüce Türk Atatürk'ün ,askerleri tarafından engellemiş olmasıdır!

Yüce Türk Atatürk neredeyse bir asır önce bugünleri işaret ederek 

"Efendiler ve ey ulus biliniz ki, Türkiye Cumhuriyeti şeyhler,dervişler,müritler ülkesi olamaz. En doğru, en gerçek tarikat uygarlık tarikatıdır" derken onu dinlemeyen,onu yok sayanlar bugün hayatlarını,koltuklarını,ülkenin geleceğini onun yılmaz savunucusu kahraman Atatürkçü askerlere borçlulardır.

O nedenledir ki Atatürk en büyük özrü hak etmiştir.

Yenikapı mitinginde tüm siyasi parti liderlerini, siyasi düşünceleri farklı milyonları, bir arada toplayan Sayın Cumhurbaşkanı 30 Ağustos Zafer bayramında o kalabalığı ellerinde bayrakları ile arkasına alıp Anıtkabire koşmalı ve ATATÜRK'ten geçmiş 14 yıl için özür dilemelidir...

Unutmamalı ki; "yapılan yanlış karşısında özür dilemek en büyük erdemdir."