'Objektif' spor programlarından çektiğimiz!

27 Ekim 2016 Perşembe  |  MENTOR

Bir spor programı var güya objektif, birisi Beşiktaşlı birisi de dönmüş Fenerbahçeli, yeninin Beşiktaş ve Galatasaray hayranı, artık hangi rüzgar sürüklediyse kendini. Bu tür güce bakarak yayın ve yorum yapan medya mensupları için rüzgar önemli, becerileri ise rüzgara uymayı sinsice yapıp aslında rüzgarla ilgileri yokmuş gibi davranmaları.

Bunlardan Beşiktaşlı olan saygın!!! yorumcumuz diyor ki, "Tosiç'in pozisyonu istismar ediliyor. Beşiktaş'la mücadele edemeyeceğini anlayan eski usulcüler saha dışından vurmaya çalışıyorlar."

Bak sen, nasılda sinsice ve uyanıkça yapıyor görevini.

Saha dışı demişken;

Beşiktaş'a İETT arazisi beleş verilirken zindana atılan Fenerbahçe Başkanı oyun kurallarının parçası mıdır?

Adını taşıyan ligde final oynayan, Türk Bayrağını en yükseğe taşıyan, oynadığı maç 200 ülkede canlı yayınlanan, NBA TV'nin bile bahsettiği takıma bir uçak giydirmeyi çok gören devlet şirketinin Beşiktaş gibi oynadığı ligin en düşük profilli takımına uçak giydirip neredeyse uçağı hediye edecek düzeyde taraf olması mıdır saha dışı?

Belki de Spor Toto 10 yıllık sponsorluk bedelini peşin ödeyip 50 milyon TL'yi cebe atarken kalbi Fenerbahçe sevgisi ile atanların bile Fenerbahçe'ye sponsor olmaktan korkmasıdır.

Belki de siz vergilerinizi ödemeyip yatırımcıya ait stat gelirlerini kulübe aktarırken sesi çıkmayan devletin Fenerbahçe'ye parasını ödediği Kenan Evren Lisesi arazisini vermiyor olmasıdır saha dışı.

Belki de siz FETÖCÜ yönetim kurulu üyelerinizle tarihi eser üzerine stat yapma imtiyazına sahip olurken FETÖ'nün polisinin öldürmek istediği çoçuklardır saha dışı, ne dersin?

Belki de Beşiktaş'ın son 3 iç saha maçına hemşehri hakemlerin verilmesi saha dışı.

Ya da Caner Erkin'e çalınmayan penaltıyı cart diye Volkan  Demirel'e çalan hakemlerdir saha dışı.

Çirkinsiniz, korkak ve güvenilmezsiniz  futbolu saha dışına taşıyan siz ve sizin gibi güce tapan nakit aşıklarıdır, doğruyu söyleyecek cesaretiniz yok, ne söylemeniz istiyorsa onu tahmin edip söyleme seviyesine düşmüş gazeteciliğiniz.

Ben sizin yerinize olsam saha dışını düşünmek yerine acaba çocuklarım bunları anladığında onların yüzüne nasıl bakacağım diye düşünürdüm.

Fenerbahçe'yi düşünmek sizin kirli zihinlerinizle başarabileceğinizden çok daha saygınlık gerektirir.