Fenerbahçe'deki 'Beyaz Türkler'

25 Kasım 2016 Cuma  |  MENTOR

Daha önce yazdım ve yazmaya da devam edeceğim; şu Fenerbahçe'ye musallat olmuş Beyaz Türkleri diyorum, daha önce hiç farkında değildik bunların ama Fenerbahçeli 3 Temmuzd'a Fenerbahçe'si ile yakınlaşınca takke düştü kel göründü.

Locadaki genelkurmay başkanları ile kakara kikiri askerliğini bedelli olarak karargahta yapan tipler bunlar Ülker Arena'da takımını desteklemeyi nezaketsizlik sanan, Fenerbahçe'yi sadece kendini eğlendirecek bir araç olarak gören ve ancak galip geldiğinde Fenerbahçe'yi desteklemeyi hatırlayan benmerkezci tipler. İngilizce bilmeyi bilgelik, şarap içmeyi çağdaşlık, herkesi aşağılayıp kendini dünyanın merkezinde görmeyi alışkanlık haline getiren tipler.

AKP ile birlikte Anadolu'nun muhafazakar burjuvazisi iktidarı ele geçirip Batı'yla entegre olup devletin koruması altındaki bu elitist Beyaz Türklere tekmeyi basınca her zamanki sinsilikleri ile  Fenerbahçe'nin arkasına saklandılar ve oradan siyasi amaçlarını Fenerbahçe'nin arkasına saklayarak şakımaya başladılar.

Fenerbahçe'yi ele geçirip stadı elimizden alacaklar, hükümet Fenerbahçe düşmanı.

Bak gördünüz mü hükümete yakın QNB Trabzonspor'a destek oluyor devlet Fenerbahçe'ye düşman aslında Fenerbahçe yönetimi çok başarılı ama önü kesiliyor.

Ve devreye Aykut hocamın sözü giriyor ; gerçeklerin bir gün ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu vardır.

Bir kez daha takke düşer kel görünür. Trabzonspor'un sponsoru QNB Fenerbahçe Erkek Basketbol'a sponsor olur.

Aziz Yıldırım stadı Gebze'ye taşımaktan bahseder.

Bu ikiyüzlü arkadaşlar ağızların açıp tek söz söyleyemezler çünkü amaçları Fenerbahçe'yi sevmek değil onu kullanmaktır.

Bakın sayın çok züppe Beyaz Türkler, o stadı Gebze'ye taşımaya kimsenin gücü yetmez bunu denemeye kalkan stadın altında kalır.

Fenerbahçe, sadece Fenerbahçelilerindir, bir avuç züppe Beyaz Türkün değil Fenerbahçe'de siyaset değil Çubuklu sevgisi konuşulur.

Son söz; bunlar Fenerbahçe'nin Fetösüdür ve Fenerbahçe işgal altındadır daha iyi bir Fenerbahçe geleceği için Fenerbahçe harekete geçmek zorundadır.