Dolar büyüsü nasıl bozulur?

06 Aralık 2016 Salı  |  KÖŞE YAZILARI

-İstanbul'da açılmış olan "3 harflilerin musallat oldukları mağdurların sorunlarını teşhis, tedavi ve bir daha olmasını mani olan şifa dağıtma merkezi" uzman şifacılarından Sayın Cin Ali Cinfikir sağ olsun bize yoğun "3 harfli çıkarma seansları" arasında zaman ayırıp, röportaj isteğimizi kabul ettiler.

-Yalnız "şifacı" değil, doktor efendim. Bendeniz naçizane şu ana kadar 20 yılda bir doktorun şifa verdiği hasta sayısı kadar hastaya şifa vermiş adamım. İç hastalıkları, dış hastalıkları, basur memesi, iktidarsızlık, boyun ağrısı, bel ağrısı, egzama, cinsel soğukluk vs konularda uzman sayılırım. Bir de büyü bozabiliyorum.

-Peki Sayın Doktor Cin Ali Cinfikir.  En son kime şifa verdiniz?

-Takdir edersiniz ki, hastalarımızın isimlerini zikretmek biz doktorların prensibi değildir. Bendeniz az önce bir beyefendiden çıkardım 3 harflileri.

-Nasıl oldu peki anlatır mısınız?

-Vallahi zor oldu. Çünkü musallat olan 3 harfli Budist çıktı. Hastamız kasaptan dana antrikot aldığı bir vakit yolunu kaybedip Hindistan'dan gelen bir üç harfli musallat olmuş bizimkisine.

-Ne yaptınız peki, nasıl iyileştirdiniz hastanızı?

-Valla 3 harfliyi eti satan kasap arkadaşa yönlendirdik. Kasap arkadaşı az önce merkezimize getirdiler zaten. Onu da üç harfliyi de toptan et aldığı yere göndererek tedavi edeceğiz inşallah.

-Peki Sayın Cİinfikir, biliyorsunuz ki dolar aldı başını gidiyor.

-Büyü var efendim.

-Anlayamadım.

-Maalesef dolar büyüsü yapılmış durumda efendim memleketimizde.

-Kimler yapmış bunu peki efendim?

-4 harfliler, F ile başlıyor bunların adı.

-Peki siz bunu nasıl öğrendiniz?

-Şimdi efendim benim sağ olsunlar bu merkez açılmadan da bir sürü hastam mevcut idi. Zaten her şeyi Allah rızası için yapan biriyim bendeniz. Temmuz ayının ortalarında Merkez Bankası'nda çalışan bir beyefendi vücudunda hissettiği bir ağırlık sebebiyle bana başvurdukları vakit, emrimdeki 3 harflilere olayın iç yüzünü araştırmaları emrini verdim. 

-Ne buldular peki?

- Merkez Bankası binası içinde Başkan ve Başkan yardımcılarının kapılarına domuz yağı sürülmüş muska bırakmışlar. Aynı durum Borsamızda ve bütün bankalarımızda da keşfedildi.

-Ne yaptınız peki?

-Tek tek o muskaları yerlerinden çıkardık tabii.

-Peki dolar neden yükseliyor sizin bütün yaptıklarınıza rağmen?

-Efendim tüm bu çabalarımıza rağmen dolar düşmeyince hükmettiğimiz 3harflilere sorduk, dedik ki: "Kim alıyor bu doları yahu?" Onlar da bizim adımıza sorgu sual eylediler.

-Sonuç?

-Maalesef 3 harfliler dolara da musallat olmuşlar.4 harfliler 3 harflileri de kandırmışlar.

-Eyvahlar olsun!

-Endişeye mahal bir durum yok efendim, lütfen merak buyurmayınız.

-Neden?

-Biz bütün 3 harflilere bozdurdukları dolarların dekontlarını getirmeleri karşılığında musallat olabilecekleri kişileri tavsiye ediyoruz. Şu ana kadar 50.000 Dolar civarında bir geri dönüş oldu. Tek sıkıntımız, faiz yiyen üç harflileri ikna edememek. Devlet büyüklerimizi bile dinlemeyen üç harfliler var. Az kaldı, dirençlerini kıracağız inşallah. Şu anda başka bir şifacı arkadaşımız da 3 harflileri ikna etmeye çalışıyor. Çok fena kandırmışlar yalnız bunları, korkutmuşlar.

-Nasıl yani?

"Ocaklarınıza ateş düşsün" demişler. 

-Ateşten yaratılmış değil mi bunlar?

-Tamam da, beddua ateşi hepsini kül ediyor maazallah.

-Allah korusun cümlemizi. Peki biz ne yapalım süreci hızlandırmak için?

-Sizler her gün cebinizdekl paraya "nazar duası" okursanız paranız 1 dolar=1 TL şeklinde bereketlenecektir. Gerisini bize bırakınız."

-Peki Sayın Cinfikir?

-Kusura bakmayın, gitmek zorundayım. Vatandaşın birine dolarını bozdurmasına izin vermeyen bir 3 harfli musallat olmuş. Acil şifa vermem gerekiyor.

-Teşekkür ederiz Sayın Cinfikir. Allah sizden razı olsun.

-Cümlemizden Efendim, cümlemizden...