15 Temmuz FETÖ darbesi başarsaydı...

30 Mart 2017 Perşembe  |  KÖŞE YAZILARI

15 Temmuz darbesini örgütleyen fetö başarsaydı, binlerce üniversite öğrencisi üniversitelerden atılacak, tutuklanacaktı.

HAYIR'lısı oldu da başaramadı.

15 Temmuz darbesini örgütleyen fetö başarsaydı; binlerce subay komutan ordudan atılacak, Türk Silahli Kuvvetleri zaafa uğratılacaktı.

HAYIR'lısı oldu da başaramadı.

15 Temmuz darbesini örgütleyen fetö başarılı olsaydı; hakim ve savcıların atanmasını kendisi yaparak yargı kurumunu ele geçirecekti.

HAYIR'lısı oldu da başaramadı.

15 Temmuz darbesini örgütleyenler başarsaydı; pek çok işyerine, bankaya el koyacak buralarda çalışan binlerce insanı işinden aşından edecekti.

HAYIR'lısı oldu da başaramadı.

15 Temmuz darbesini örgütleyenler başarılı olsaydı; üniversite rektör ve dekanlarını öğretim üyelerini kendi başına atayacaktı.

HAYIR'lısı oldu da başaramadı.

15 Temmuz darbesini örgütleyenler; kamu ihalelerini kendi başlarına sonuçlandıracak ve kendi taraftarları olan iş adamlarını devlet eliyle trilyoner yaparken, muhalif olduğunu düşündükleri iş adamlarını uyduruk suçlarla mahkum ettirerek iş dünyasından silmenin yolunu bulacaklardı.

HAYIR'lısı oldu da başaramadı.

15 Temmuz darbesini örgütleyenler; bütün sendikaları, meslek örgütlerini kapatarak binlerce emekçiyi hapislere atacaktı.

HAYIR'lısı oldu da başaramadı.

15 Temmuz darbesini örgütleyenler; türkiye halkının oylarıyla seçtiği vekillerden oluşan Türkiye Büyük Millet Meclisini FESH ederek TEK ADAM  diktatörlüğüne yelken açacak ve ülkenin en önemli konularında bile TEK ADAM'ın kararları ile güzelim ülkemizi koyu bir karanlığın içine iteceklerdi.

HAYIR'lısı oldu başaramadı.

Mustafa Kemal Atatürk'ün öncülüğünde, tüm Türkiye halkının özverili mücadelesi ile kurulan Türkiye Cumhuriyeti ile, her zaman demokrasi içinde güzel yarınlara ulaşmak için bütün halkımız elbirliği ile 15 Temmuz darbecilerine HAYIR dedi.

15 Temmuz fetö darbesi TEK ADAM rejimini getirecekti

HAYIR DEDİK...