Cem Küçük ağzını bozdu!

14 Ağustos 2017 Pazartesi  |  GÜNLÜK

Cem Küçük, Türkiye gazetesindeki köşesinde, Akif Beki'nin Hürriyet'te işten çıkarılmasıyla başlayan polemikte Ertuğrul Özkök ve Emin Çölaşan için ağır ifadeler kullandığı yeni bir yazı kaleme aldı. Yazıdan bir bölüm şöyle:

"Cuma günü bu köşede Akif Beki'nin kovulması üzerine yazarken Akif'in veda yazısını okumamıştım. Sonra okudum ve Akif'in durumuna daha da üzüldüm. Bir insan nasıl bu kadar kolay şuursuz ve zavallı hâle gelebilir? Sizde hiç mi dayanma gücü yok, hemen şuursuzluk çukuruna düşüyorsunuz kardeşim? Özkök'e "Bak hâlâ gözüm üzerinde" diyor ve tüm medyayı kendine güldürüyor. Yahu senin onların önemseyeceği bir gözün mü kaldı Akif? Seni kim takar artık?

Aydın Doğan tarafından kovulduğundan beri komada yaşayan Emin Çölaşan'ın yazısı ise beni çok güldürdü. Çölaşan da bizim Fehmi Abi gibi uyduruk komplo teorileriyle beynini çürütmeye meraklı. Ertuğrul Özkök ise öyle şeytan bir herif ki, aslında hem Akif'le hem Çölaşan ile alay ediyor. Özkök alınmayıp bilakis gurur duyduğu bir sıfat olduğu için rahat yazıyorum. Özkök tam bir "İzmir puştu"dur. Bu sıfatla da övünür. Çölaşan şu konuda haklı. Eğer Özkök Aydın Doğan'dan Akif'in gitmemesini isteseydi Akif orada kalırdı. Gitmesini onayladı ve Akif kovuldu..."