Yeni bir haber sitesi

23 Kasım 2018 Cuma  |  GÜNLÜK

Yeni bir haber sitesi,  www.rusyahaber.net yayın hayatına başladı.

Sitenin kuruluşuyla ilgili olarak yapılan duyuru şöyle:

"www.rusyahaber.net ailesi sizlerin sesi, gözü, kulağı olacağız. Hedefimiz, özgür, bağımsız, tarafsız ve doğru habercilik yapmaktır.

Bizler, gerek Türkiye, gerek Rusya ve gerekse tüm Avrasya coğrafyasından aldığımız her türlü haberi sizlere 7/24 sunacağız. 

Haber sitemizin kadrosunu da alanlarında yetişmiş, mesleğin içinden gelen deneyimli, bilgili arkadaşlarımız oluşturuyor. Gelecek günlerde başta Rusya olmak üzere Avrasya coğrafyasında bulunan ülkelerden de temaslarımızın sürdüğü yeni arkadaşlar da aramıza katılacak, haber kadromuz ve haber ağımız da genişleyecek.

www.rusyahaber.net haber sitesinin İmtiyaz sahibi ve Genel Yayın Yönetmenliğini de Moskova'da yayınlanan bir haber sitesinin yaklaşık 9 yıl boyunca Ankara Temsilciliği ve Yazı İşleri Müdürlüğü'nü sürdüren ancak söz konusu siteyle yolunu ayıran Gazeteci-Yazar Ahmet TEMÜRTÜRKAN üstlendi.

Haber sitemizin Dış Haber Koordinatörlüğü'nü deneyimli, duayen gazeteci Emre AYGEN, Ekonomi Müdürlüğü'nü Gürbüz AKKIRAN, Spor Müdürlüğü'nü Özgüner DOĞAN yürütecek. Haber sitemize yine alanlarında başarılı haberlere imza atmış, deneyimli gazeteciler, Dursun EROĞLU, Metin TÜRKYILMAZ, Tuncay YILDIRIM, Aydın KANEVETÇİ ve Sami ÇAĞIRICI ise gönüllü katkıda bulunacaklar. 

Sizlere Türkiye, Rusya, Avrasya coğrafyası ve dünyadan haberler sunmak, doğru ve tarafsız bilgilendirmek adına yola çıktık. Bu uğurda bizi yalnız bırakmayacağınıza inanıyor, desteğinizi sürekli yanımızda hissetmek istiyoruz. Her türlü görüş ve önerilerinizi, sitemizde yayınlanmasını istediğiniz duyuru, haber, reklam ve tanıtımlarınızı, künyemizde de yer alan iletişim kanallarından bize ulaştırabilirsiniz. 

Saygılarımızla...

http://www.rusyahaber.net